.

.

New
Diythinker Graffiti Street Red Green Car Car Правоаголник браник налепница прозорец за прозорецот

Diythinker Graffiti Street Red Green Car Car Правоаголник браник налепница прозорец за прозорецот

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу налепницата. Класификација : налепници на браник. Карактеристики : -4 налепници за пакување.-нашите налепници за премија за браник се прават со висококвалитетни мастила кои се отпорни на сонцето и времето, така што вашите информации ќе продолжат долго време. -Пефект за тетратка, Тумблер, лаптоп, компјутер, автомобил, прозорци, тврди капи, кутија за алатки. -Виво дефинирање на графичко печатење. Материјал : Високо квалитетен винил материјал. Количина на пакет : налепница за браник од 4 x. Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу налепницата. Класификација : налепници на браник. Карактеристики : -4 налепници за пакување.-нашите налепници за премија за браник се прават со висококвалитетни мастила кои се отпорни на сонцето и времето, така што вашите информации ќе продолжат долго време. -Пефект за тетратка, Тумблер, лаптоп, компјутер, автомобил, прозорци, тврди капи, кутија за алатки. -Виво дефинирање на графичко печатење. Материјал : Високо квалитетен винил материјал. Количина на пакет : налепница за браник од 4 x. Големина : Налепница на браник Големина : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу лепчестацификација : налепници за браник : -4 Налепници за налепници. кои се отпорни на сонцето и времето, така што вашите информации ќе продолжат долго време. -Пефект за тетратка, Тумблер, лаптоп, компјутер, автомобил, прозорци, тврди капи, кутија за алатки. -Виг дефиниција графички печатењеМатеријал : Висококвалитетен винил Материјал Количина : 4 x браник налепници : налепница на wallидови, графити, налепница за браник, улична култура, позадина, црвена, декорација, зелена, wallидна декор, автомобил, домашен декор, starвезда, налепници, куба, куба, куба, куба, куба, Постер, дизајн, DIY, уметност, украси за дома, Wallид Artdiy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи