.

.

New
Овошје на разбојот Sfjr - Дами со маица со екипаж на екипажот на дами

Овошје на разбојот Sfjr - Дами со маица со екипаж на екипажот на дами

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% памук. Машинско миење. Дами 4,7 мл. Маица на екипажот на Jerseyерси Jerseyерси Jerseyерси. Маица. 100% памук. Екипаж. Краток ракав. - 4,7 мл., 100% памук пред -смарт - ракави на капаче - странично залепено - двојно игла ковестинг на предното деколте - ракави зашиени со двојно игла и етикета на солза.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи