.

.

New
Ролери за ролери на AZSSMUK Detacher Breaker

Ролери за ролери на AZSSMUK Detacher Breaker

DEN 441.60

Стока
Во продавницата

✔material : Висок јаглероден челик, зајакнување на соединението ;. ✔ АДВЕСТИБА : Исечете го ланецот во должината на вашата потреба без никакви други алатки лесно;. ✔ Процесирање : Дизајн Универзална алатка за прекинувачи на ланецот заменливи заменливи печати се третираат и зацврстуваат на топлина ;. ✔package : Вклучен е бесплатен 1 дополнителен пин за нишки;. Applicable : Секач за прекинувачи на ролери за делење за моторцикл велосипед Go Kart ATV ланци замена. ✔material : Висок јаглероден челик, зајакнување на соединението ;. ✔material : Висок јаглероден челик, зајакнување на соединението ;.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи