.

.

New
Гудту Ранец За Влечење Рефус, 100 Парчиња Нацртајте Вреќи Со Жици Торба За Влечење Торба За Теретана Торба За Ранец За Жици За Жени Мажи, Сина

Гудту Ранец За Влечење Рефус, 100 Парчиња Нацртајте Вреќи Со Жици Торба За Влечење Торба За Теретана Торба За Ранец За Жици

DEN 1055.84

Стока
Во продавницата

Широк Спектар На Примена : овие ранци со врвки се доволни за да ги задоволат вашите дневни потреби, погодни за различни прилики, како што се теретана, патување, супермаркет, семејно складирање, разни тимски активности итн. Погоден за возрасни, тинејџери. Пренослив и Издржлив : големината на вреќата со жици е долга 39 см/15,5 инчи и широка 34 см/13,5 инчи и може да се преклопи паралелно за лесно носење. Овие ранци со жичени торби се направени од нов полиестер , не се лесни за кршење, обезбедувајќи издржлив. Голем Капацитет : ранецот со жици може да складира секакви работи, како што се фудбали, играчки, книги, храна, облека, шише Со Вода и други дневни потреби. Овие ранци со жици можат целосно да го задоволат вашето секојдневно патување!. Уникатен Ранец За Торби Со Жици : најлонската торба за врвки нема букви или обрасци. Можете да испечатите кое било лого или шема на неа за да направите уникатно пакување за да го направите најдобриот подарок. Торби за подароци За Секого : можете да купите вреќи за пакување со жици за добрите чанти на семејна средба, врвка за отворање и затворање што може добро да ги држи внатрешните предмети, нема потреба да се грижите дали ќе ги пропуштите вашите предмети, многу погодно за ваша употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи