.

.

New
Транспарентен калкулатор Teonei, калкулатор за соларно напојување, калкулатор на екран на допир, калкулатори за работна површина за материјали за училишни канцелари?

Транспарентен калкулатор Teonei, калкулатор за соларно напојување, калкулатор на екран на допир, калкулатори за работна површина

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Се напојува соларна енергија, не е потребна надворешна батерија. 8 цифри броеви прикажани на екранот. Усвојувајте транспарентен панел на допир за дигитален влез, многу удобен. Компактна големина, мала тежина, лесна за употреба и удобен за носење. Училиште, дом и канцеларија за употреба. Вклучен општ калкулатор за рачна или работна површина. Опис Овој производ е одличен калкулатор, напојувана соларна енергија, не бара надворешни батерии и прикажува 8 цифри на екранот. Покрај тоа, таа усвојува панел за допир за дигитален влез, што е многу погодно. Преносен дизајн, лесен за употреба, погоден за домашна и надворешна употреба. Карактеристики - боја : црна - материјал : пластика; електронски компоненти - Големина : Околу 12x 8x 0,6см пакет, вклучувајќи 1 x Teonei транспарентен калкулатор, калкулатор со соларна енергија, калкулатор на екран на допир, калкулатори за работна површина за материјали за училишни канцеларии (црна).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи