.

.

New
1966 година Форд Мустанг ГТ Планот маица Американска класична машка кошула за новини

1966 година Форд Мустанг ГТ Планот маица Американска класична машка кошула за новини

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Прекрасна кошула е најдобриот Божиќен подарок за Божиќ, подарок за роденден, подарок за Денот на таткото, подарок за Денот на мајката, подарок за дипломирање, подарок за враќање на училиште. Памукот е одржливо одгледуван и етички се собира. Забавувајте се : Нашите ладни кошули се направени за да додадат малку забава со многу отпечатоци од маици за да изберете. Можете да најдете нешто за секого во вашето семејство. Машинско миење. Овие тимови се модерно вклопување. Ние нудиме големини до 2xl, 3xl, 4xl, 5xl. 1966 година Форд Мустанг ГТ Плач за екипаж на екипаж за мажи е совршен подарок. Прекрасно чувство : Ние нудиме маици што се 100% американски памук. 33% од енергијата што се користи за производство на овие кошули со мета доаѓа од обновливи извори. Смешни маички или саркастични новите маици се одлични за да се пробие мразот. Одлично вклопување : Оваа маица со краток ракав се чувствува одлично и одговара на големината. Изразувајте се со оваа прекрасна маичка. ОД ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ТЕЕ : Ние сме горда американска компанија, која работи во Варминстер, Пенсилванија. Нашите кошули се удобни и одлични квалитетни маици што можете да ги носите на работа или дома. Врвен квалитет : Имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, врвови на резервоарот, кошули со качулка и многу повеќе. Има удобно вклопување и пријатно чувство за тоа. 100% од остатоци од сечење ткаенини се рециклираат во влакна и се користат во нови производи. Бидете во центарот на вниманието на роденденска забава, Божиќна забава или кога сте околу вас пријател и семејство. Постојано ја следиме популарната култура и даваме се од себе за да ги одразиме тековните трендови со воведување нови отпечатоци на нашите залихи. Карактеристики : јака со двојно игла, јака, прислушуван врат и раменици, ракав со двојно игла и долниот полите. Нашиот објект за печатење во Пенсилванија има некои од најдобрите печатење на екранот и опрема за печатење директно за да се обезбеди најдобар можен квалитет. Имаме многу дизајни и кошули со грахички. Повлечете го затворањето. Можете да најдете дуксери, женски кошули, џемпери, врвови на резервоарот, кошули за мажи, графички маици, мускулни кошули и облека за секоја пригода : роденден, Божиќ, Ден на независност, Денот на Свети Патрик, Денот на таткото и Денот на мајката, Синко де Мајо, Ноќта на вештерките или Велигден. Во Tee Hunt имаме огромен асортиман на облека; Нови кошули за мажи, женски графички маици, маици за жени и деца ќе бидат одличен додаток на секоја гардероба. Ако поставите нарачка во моментов, ние ќе го испратиме во рамките на еден работен ден. Одржливост : Нашите кошули со памучни маици се направени со одржливост во умот. Сите наши графички маици се печатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим на професионалци. Загарантирано задоволство : Она што го носите е важно за вас и веднаш им кажува нешто за вас на другите. Проверете ја нашата продавница - ќе можете да го пронајдете вашиот совршен мета.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи