.

.

New
Машка машка костим за капење, женски бикини, костим за капење цврста боја без грб мода секси костим за капење бело бикини

Машка машка костим за капење, женски бикини, костим за капење цврста боја без грб мода секси костим за капење бело бикини

DEN 172.64

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Направени во САД и увезени. Затворање на копчињата. 7-15 дена испорака. Материјал - За да го задржите дизајнот добро, препорачуваме да се мие на нежен циклус со ладна или млака вода. Можете или да се сувате суво ниско или да се исуши линијата. Црна секси костими за капење : Едното костим за капење е стилизирана со гледање преку пресек на мрежни мрежи за шик изглед еден прилагодлив ремен и друга лента за шутница. Дизајнот за слабеење и без грб изгледаат секси, а вашата крива добро, но целосното покривање и дизајнот на овој костум за капење исто така може да го скрие стомакот. Задоволителна услуга : Ако производот што го добивте не, можете да контактирате со нас што е можно поскоро, и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Миење на рацете. Овие комплети за долна облека се изработени од најлон и можат да се измиваат со рака. Не избегнувајте, висат суво, не пеглајте. Отстранливи меки чаши за додадена форма. Машки костими за капење женски бикини парче костим за капење цврста боја без грб мода секси костим за капење бело бикинивомени бикини парче костим за капење цврста боја без бек -мода секси материјал за капење : најлонска боја : како што се покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 100 G Големина на пакетот : 25x20x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Боја : Големина на кафето : X-големи промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи