.

.

New
7 Еез Печати На Наставници За Печат За Самозапишување Во Училиште Мотивација Училишни Марки За Деца, Шарени Марки За Материјали За Образование Во Училница Домашна ?

7 Еез Печати На Наставници За Печат За Самозапишување Во Училиште Мотивација Училишни Марки За Деца, Шарени Марки За Материјали

DEN 223.68

Стока
Во продавницата

?ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - - - овие печати за мастило за наставници се изработени од висококвалитетен пластичен материјал, претходно обоен, издржлив, не е лесен за кршење или избледување, прекрасен дезен, шарен, лесен за боење. ?СИЛНА ПРАКТИЧНОСТ - - - комплетот за заптивки е изработен од висококвалитетно ласерско сечење за да се обезбеди јасен впечаток секој пат, многу здрав и безопасен за децата, многу погоден за деца. ?ОПСЕГ НА ПРИМЕНА - - - Овие гумени марки со самопотиснување може да се користат како рачен печат за прием за настани како што се роденденски забави, училишни карневали, награди во училница и библиотеки во училница. Можете да го користите за вашите книги, честитки и бележници. Тоа е одличен подарок за вашите пријатели наставници или за вашите соученици. ?ДОБРА АЛАТКА ВО НОРМАЛЕН ЖИВОТ - - - многу е мазна и лесна за употреба. Тоа нема да се размачка на трудовите на учениците. Не мора повеќе да пишувате, имате поефикасен начин за проверка на трудови и документи. Погоден за сите возрасти. ?СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ - - - Големина : 63*32*32мм/0.21*0.10*0.10 Инч, Површина За Печатење : околу 23мм во дијаметар, Пакетот Вклучува : 7 ПАРЧИЊА/Сет * Печати За Охрабрување На Наставниците. Карактеристика : + Пред-Мастило

Карактеристики на производот

Material:
Plastic
Size:
63*32*32mm/0.21*0.10*0.10Inch
Printing Surface:
about 23mm in diameter
Weight:
230G/0.51Ibs
Tip:
Photosensitive stamps can only use photosensitive ink.
Note:
Ink not included
Свеж

Поврзани производи