.

.

New
Лд Производи Компатибилен Тонер Кертриџ Печатач Замена ЗА HP 78A CE278A за употреба: HP-78A HP78A Laserjet Pro / Laserjet M1536dnf, M1537dnf, M1538dnf, M1539dnf, P1566, P1606dn

Лд Производи Компатибилен Тонер Кертриџ Печатач Замена ЗА HP 78A CE278A за употреба: HP-78A HP78A Laserjet Pro / Laserjet M1536dnf,

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Подмножества : 1 Пакет Компатибилен HP 78 A CE278 A Црн Тонер Кертриџ. Компатибилни Печатачи : Laserjet / Laser Jet Pro : M1536dnf, M1537dnf, M1538dnf, M1539dnf, P1566, P1606dn. Принос на страница По Кертриџ : 2.100* Рок На Траење : 24-36 Месеци *Просечен принос на страницата со кертриџ во согласност со ISO IEC 24756. 100% Задоволство И Доживотна Гаранција. Продавница-квалитетни фотографии. Доставете живописен, јасен текст и графика. Сите касети за замена компатибилни со ЛД се тестирани со квалитет за да обезбедат долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница. HP е регистрирана трговска марка НА HP Inc. и не е поврзан со И не одобрува Лд Производи. Професионално преработени Од Лд Производи. Употребата на касети и материјали за замена на резервни пазари не ја поништува гаранцијата на вашите печатачи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи