.

.

New
1979 Топс # 4 лидери на СБ Рон Лефлор/Омар Морено Тигерс/Пирати ВГ Тигри/Пирати

1979 Топс 4 лидери на СБ Рон Лефлор/Омар Морено Тигерс/Пирати ВГ Тигри/Пирати

DEN 120.00

Стока
Во продавницата

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Рон Лефлор / Омар Морено!. Одлично за секој колекционер на тигри / пирати. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Рон Лефлор / Омар Морено!. Одлично за секој колекционер на тигри / пирати. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1979 Топс # 4 лидери на СБ Рон Лефлор / Омар Морено Тигерс / Пирати (Бејзбол картичка) VG Tigers / Pirates. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : B79 T 07 8901.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи