.

.

New
Дома Genин Декорација на новогодишна елка Комбо | Сет за декорација на дрво на Божиќ | Среќни украси за новогодишни елки за декорација | Поставен разнобоен декорација

Дома Genин Декорација на новогодишна елка Комбо | Сет за декорација на дрво на Божиќ | Среќни украси за новогодишни елки за

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Совршени украси за елки за новогодишни елки - Најдобриот комбо за украсување на новогодишни елки, вклучително и елка на елката, и ирваси на ирваси за мали декорации. Shatter Proof Божиќна декорација : Овие украси се изработени од подебели и материјални за да обезбедат одлични перформанси на расипување. Не е лесно скршено и безбедно за вас и рацете на вашите деца. Широка апликација : Сет на Божиќни украси е идеален за декорација во хотели, ресторани, канцелариски згради, забава, свадба, годишнина и така натаму. Може да направи одличен додаток на вашата Божиќна и празнична декорација. Со добра изработка, и не е лесно да се носи и солзи, многу практично во употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи