.

.

New
DJI Mini 3 Pro Тело Универзални делови за делумно поправка за замена на услугата DJI Mini3 Pro, вистинска резервна замена

DJI Mini 3 Pro Тело Универзални делови за делумно поправка за замена на услугата DJI Mini3 Pro, вистинска резервна замена

DEN 111.84

Стока
Во продавницата

Оригинални делови за поправка на склопување DJI Mini 3 Pro. Може да се користи за поправка/замена на оштетен Mini 3 Pro дрон. Потребна е професионална инсталација, беспилотното летало може лесно да се оштети со неправилна инсталација, затоа ве молиме бидете многу внимателни кога ќе ја замените . Користете го ова како директна замена или прекрасна надградба за вашиот Mini 3 Pro. Услугата по продажба е достапна, и ние ќе бидеме први што ќе помогнеме доколку се појават проблеми во рок од шест месеци од купувањето. Производи со добар квалитет, оригинални додатоци. Може да се користи toreplace Оштетен Mini 3 Pro Drone.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи