.

.

New
Јионгмер 30 Пакет 3,9 Инчи Занаетчиски Ролни-Цврсти Картонски Цевки ЗА Сам Занаети И Рачно Изработени Проекти

Јионгмер 30 Пакет 3,9 Инчи Занаетчиски Ролни-Цврсти Картонски Цевки ЗА Сам Занаети И Рачно Изработени Проекти

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Развијте креативност : Издржливите картонски занаетчиски ролни се одлични алатки, тие можат да им помогнат на учениците да ја развијат својата креативност и уметнички вештини. Соодветна големина : 1,6 х 3,9 х 1,6 инчи, 0,04 инчи дебелина. Многу лесно се сече и обојува, ја стимулира нивната имагинација, децата ќе почнат да прават некои занаетчиски проекти. Материјал : висококвалитетни картонски раце и имагинација. Широки апликации : Картонски цевки совршени за создавање рачно изработени проекти и интересни активности дома или на час. Повеќе да се создадат различни дизајни одлична основа за широк спектар на занаетчиски проекти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи