.

.

New
Вратило за погон на автомобили RC, издржливо CVD CVD Универзален погон на зглобот RC Делови за надградба на WLToys 144001 144002 124018 124019 124017 124016

Вратило за погон на автомобили RC, издржливо CVD CVD Универзален погон на зглобот RC Делови за надградба на WLToys 144001 144002

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Премиум материјал : вратилото на погонот RC е изработено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, кој е отпорен на абење и издржлив, а ефектот на преносот е повисок и постабилен. Одлична изработка : фино изработка го прави висока прецизност и високи перформанси на полирање, замената на вратилото на далечинскиот управувач може да ја зголеми моќноста на автомобилот за далечински управувач, обезбедувајќи одлично искуство со употреба. Возење ПЕРОРМАНЦИЈА : Енергијата на вратилото на RC CVD погонот се пренесува на тркалата, со што RC автомобилот генерира движечка сила. Стабилен и сигурен : Специјалниот дизајн на вратилото на автомобилот RC ја зголемува мазноста и аголот, со што погонската вратило е постабилна и моќна. Лесно за инсталирање : RC Metal Cardan вратилото е лесна во тежина, лесна за инсталирање и отстранување и може совршено да ги замени старите или оштетените додатоци. Спецификација : Тип на ставка : РЦ погон Материјал за вратило : Боја од не'рѓосувачки челик : Сребрена применлива модел : За WLToys 144001 144002 124018 124019 124017 124016 144010 и други списоци со пакети за автомобили RC : 1 x RC погон на погонот.

Карактеристики на производот

Item Type:
RC Drive Shaft
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Applicable Model:
For WLtoys 144001 144002 124018 124019 124017 124016 144010 and Other RC Car
Package List:
1 x RC Drive Shaft:
Свеж

Поврзани производи