.

.

New
Медицински мерила капачиња долга коса, ајкула китови риби и медуза прилагодливо работно капаче со копчиња и ласкава коса

Медицински мерила капачиња долга коса, ајкула китови риби и медуза прилагодливо работно капаче со копчиња и ласкава коса

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Затворање на вратоврска. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот.100% полиестер. Машинска миење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи