.

.

New
Женски високи половини јога панталони тело шарач задникот за лифт Јога хеланки контрола на стомакот за тенок тенок

Женски високи половини јога панталони тело шарач задникот за лифт Јога хеланки контрола на стомакот за тенок тенок

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

❤ 【САД во залиха】 САД акции 7-15 дена брза испорака! Можете да го добиете за 7-15 дена. ❤ Совети за Zper Voba】 Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, облик на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. и секојдневни ацитивити. Нуди максимално истегнување додека е лесен, удобен и прицврстен. ❤ 【Ткаенина】 90% полиестер, 10% спандекс - лесен плетен со многу истегнување. Лесно четкано од обете страни што дава меко пријатно чувство што е мазно против телото. Брзата сува технологија ја фаќа целата влага оставајќи ви удобна и суво. 4-насочното истегнување се движи со вашето тело што овозможува целосна слобода на движење и удобност. ❤ 【Активни】 На студените утрински трки може да се носат под кошули за додаток на лесна топлина. Или додека сте дома работеле или прават јога. Брзо суво ќе ја избрише влагата за да ве задржи удобно и суво. ❤ 【Студено време】 Лесна топлина, може да се носи невидливо како прв слој под која било друга облека. Акрилното мешање додава дополнителна топлина кога се споредува со дното на памукот. ❤❤ ❤❤ ❤❤ jomen на јога панталони со високи половини, каросерија за задникот, задникот на јога, лепчиња за стомакот, контролата на стомакот, затегнати затегнати џемпери 【Белешка】 ▶ ▶ Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Use similar clothing to compare with the size.◄❤❤【 About Product 】 ❤❤❥❥Specifications : ❥Gender : Women❥Waistline : High Waist❥Waist Type : Elastic Waist❥Fabric Type : Fiber❥Leggings Length : Ankle-Length Pants ❥ Феации : мека, удобна ❥decoration : Non❥pattern Type : Patch Work Style : Casual❥material : Cotton❥color : Black, Grey❤❤ 【Пакет вклучува】 ❤❤ ►1 pc Women Спортски панталони Атлетски салата за фитнес јога хеланки панталони ◄❤ ❤ Zper Voba - Најдобра услуга ❤❤✔ Zpervoba има свој фабрика и тим за дизајн. Квалитетен ланец на снабдување може да ви помогне да заштедите повеќе пари. Имаме најконкурентни цени и најквалитетни производи.✔ Zper Voba нуди бесплатни приноси, бесплатна замена, 100% гаранција за враќање на парите, можете да купите со доверба! Вашето задоволство од 516% е наше извршување !!! ✔ Zper Voba се грижи за вистинските чувства на секој клиент и ги смета за клуч за успехот. Според предлозите на клиентите, секогаш подобро со производите. Големина : Мала боја : Промоциите на портокалот можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи