.

.

New
Торба За Носач За Миленичиња Полка Точка Шема Црно Бело Куче Мачка Кученца Мека Еднострана Пренослива Патна Торба

Торба За Носач За Миленичиња Полка Точка Шема Црно Бело Куче Мачка Кученца Мека Еднострана Пренослива Патна Торба

DEN 944.00

Стока
Во продавницата

Упатство за производот : четири Страни мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Ќебе и Безбедносен Ремен.Меко ќебе во торбата, направете го вашето домашно милениче удобно.Внатрешниот безбедносен ремен се прицврстува на јаката на вашите миленици спречете го вашето домашно милениче да избега и осигурајте се дека вашето домашно милениче останува безбедно.Ве молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето. Постојат ремен за рамо и ремен за раце. Ќебе и Безбедносен Ремен.Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држат.Широко се користи на ветеринар,авион, автомобил и сл.таа е погодна за Птици, мачки,раси на чаши,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи