.

.

New
Отро 10 парчиња starвездени рачни завртки за затегнување 25мм диа m5x40mm машки конец за стегање на копчињата за затегнување на раката за затегнување на раката

Отро 10 парчиња starвездени рачни завртки за затегнување 25мм диа m5x40mm машки конец за стегање на копчињата за затегнување

DEN 182.08

Стока
Во продавницата

【Големина на низата】 -M5x40mm / m5x1.56inch (d*l); Глава Дија (приближно) : 25мм / 0,98инч. 【Трајна диала на главата (приближно) : 25мм / 0,98inch. 【Трајни и силни типови】-Овие starвездени копчиња имаат премиум пластични рачки, доволно дебели за да ви дадат безбеден и удобен зафат. Покрај тоа, долгите завртки се изработени од цинк-позлатен челик, држат цврсто, отпорни на корозија, не се лесни за кршење, обезбедувајќи долгогодишна издржливост. 【Рачка во форма на starвезда】 -користејќи ги овие starвездени копчиња ореви како свирки, тела, додатоци и многу повеќе. Тие можат да ви дадат нелип и удобен зафат за рака. Во исто време, обезбедете непречено прилагодување во вашите различни апликации без да бидете изгребани. 【Лесно за инсталирање】-чиста и точна нишка на завртката ја прави инсталацијата лесна и издржлива, додека мазната површина на копчето за рака обезбедува добар изглед. Мијалките и хексадецималните ореви се совпаѓаат со конецот добро, погодно за да ги користите. 【Широка апликација】 -Овој разновиден додека разноврсен сет ќе биде супер корисен за вашите проекти за обработка на метални работи, метални работи и автоматски продавници за тело! Тие се широко користени како замени, додатоци, свирки и тела и др. Лесно за инсталирање и отстранување без алатки, нашите копчиња за starвезди би биле убав избор за вас. Опис на завртката за затегнување на прстот на копчето Starвезда Опис : 1. Изгледот на пет-точката starвезда е погоден за затегнување, заклучување и прилагодување. 2. обликување со инјектирање, навојни инсерти се изработени од метал, издржлив и долг животен век. 3. Дизајн на завртки, лесен за инсталирање, мазни линии, лесен за ротирање помеѓу залепените прсти. 4. Широко користени во мебел, загради за полици, механичка опрема, инструментација, опрема за индустрија за храна и медицина. 5. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на копчето "Контакт со продавач" на вашата сметка за да ни испратите е -пошта. Среќни сме да ви помогнеме и да одговориме што е можно поскоро. Технички параметри : Бренд : Othmro Име на производот : Затегнување на раката за затегнување на копчињата со starвезди, дијаметарот на главата е приближно 25 mm/0,98 "Внатрешен дијаметар на конецот : М5 Должина на завртката : 40мм/1.56" Материјал : Пластика, метална главна боја : Црна пакет Содржина : 10 x Содржина на пакет : 10 x Содржина на пакет : 10 x Содржина на пакет : Затегнување на завртките за затегнување на прстите Забелешка : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на копчето "Контакт на продавачот" на вашата сметка за да ни испратите е -пошта. Среќни сме да ви помогнеме и да одговориме што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи