.

.

New
NCAA Тенеси волонтери од задник Спатула и Шајкери со сол и бибер

NCAA Тенеси волонтери од задник Спатула и Шајкери со сол и бибер

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Официјално лиценциран колеџ производ. Шпатулата е не'рѓосувачки челик од 420 одделение. Шпатулата има удобен остар, назасен раб и корисен отвор за шише. 2 стаклени шејкери со капаци на завртки што имаат дизајн P и S. Овој сет на волонтери во Тенеси е одличен додаток за скара без разлика дали се скара на внатрешен двор, пикник или имате забава за игра. Официјално лиценциран колеџ производ. Шпатулата е не'рѓосувачки челик од 420 одделение. Шпатулата има удобен остар, назасен раб и корисен отвор за шише. 2 стаклени шејкери со капаци на завртки што имаат дизајн P и S. Овој сет на волонтери во Тенеси е одличен додаток за скара без разлика дали се скара на внатрешен двор, пикник или имате забава за игра. Нашата шпатула на Tailgater навистина го привлекува окото со светкави хромирани акценти и живописни волонтери во Тенеси дигитални графики. Шпатулата од не'рѓосувачки челик од 420 одделение е тешка, тешка алатка која ќе трае низ годините на забава за забавување. Шпатулата има отвор за шише и остар назасен раб. Додадете ги нашите класични шејкери со сол и бибер и подготвени сте за секој настан на денот на играта! Веселите со сол и пиперки на вечера се стакло со завртки на капаците и тимска графика на предната страна. Siskiyou Sports е официјален носител на лиценца на NFL, NHL, PBR, Mossy Oak и скоро сто колеџи. Ние сме мала компанија во Орегон што апсолутно сака спорт! Ние сме во сопственост на семејство и управувани со повеќе од 30 години искуство во производство. Ние увезуваме многу наши компоненти, но повеќето од нашата завршница е завршена токму тука во САД. Нашите екипи во собрание на куќи се стремат кон извонредност во секој производ!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи