.

.

New
ПРОДАВНИЦА МАИУСУ 50 парчиња Налепници За Желки На Плажа На Хаваи, Шарени Налепници Од Винил Од Морска Желка Во Тропски Стил За Лаптоп За Шише Со Вода Шлем За Багаж С?

ПРОДАВНИЦА МАИУСУ 50 парчиња Налепници За Желки На Плажа На Хаваи, Шарени Налепници Од Винил Од Морска Желка Во Тропски Стил

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Сценарио за користење-Автомобил. Сценарио за користење-Багаж. Сценарио за користење-Плик. Користење Сценарио-Чаша. Во секое пакување има 50 различни налепници на хаваи , со големина од 2-3 инчи. Налепниците се направени од издржлив и флексибилен винил материјал, безбеден и нетоксичен. Исчистете ја површината, извадете ја од хартијата, Налепницата, а потоа користете ја вашата имагинација креирај дела СЕГА!. Одлично е да се разубави нешто друго што можете да го замислите. Што ќе добиете таму има 50 различни налепници во секое пакување, со големина од 2-3 инчи. Налепниците се направени од издржлив и флексибилен винил материјал, безбеден и нетоксичен. Qévlical Quiltal Налепницата е изработена од водоотпорен пвц материјал Со Заштита Од Сонце ,цврсто и цврсто лепило, нашите украсни налепници можат да се залепат на повеќето чисти површини, лесно да се отстранат и не оставаат остатоци зад себе. Е-пошта * Лесно за употреба Земете ги налепниците, исчистете ја површината, извадете ја од хартијата, Налепницата, а потоа користете ја фантазијата креирај дела СЕГА! (лесно се отстрануваат без да остават остатоци . Ве молиме запомнете : овие налепници не се однесуваат на груби и нерамни површини). Одлични За разубавување шишиња со вода, лаптопи, скејтборди, ранци, браници, компјутер, куќиште за телефон, багаж, патна кутија, велосипеди, гитара, мотоцикл, спална соба, патна кутија, автомобили, мотоцикл,сноуборд и се друго што можете да замислите. Е-маил * ако имате било какви прашања во врска со вашето купување, ве молиме слободно контактирајте со нас. ние ќе ви одговориме што е можно поскоро и ќе дадеме се од себе за да ги решиме вашите проблеми.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи