.

.

New
Надвор од јогата органска пима лажичка врв

Надвор од јогата органска пима лажичка врв

DEN 637.12

Стока
Во продавницата

100% памук. Направено во нас. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Направено од 100% органски памук и карактеристики овластена боја на ниско влијание. Дарежлива должина за целосно покривање. Ласкаво ласкано деколте. Машинска миење со минимално намалување. Одлично за јога, пилатес, пешачење и повеќето други физички активности, како и за лов или секојдневно носење. Без разлика дали ја носите на вашата практика Вињаса или ја поставите со вашата гардероба со ладно време, овој 100 проценти органски пима-лажичка обезбедува удобно, ласкаво вклопување. Дарежливата должина го прави совршен за целосна покриеност над јога панталони и лажицата деколте додава поздравниот стил. Бојата што се користи за боја на овој врв е мало влијание, а памукот PIMA е машина што може да се мие само со минимално намалување. Надвор од ултра-луксузниот органски памук на Јога 100 проценти е лесен и неверојатно мек. Плетени од врвни органски памучни влакна одгледувани без комерцијални пестициди или ѓубрива, оваа ткаенина станува помека со секое миење. Обоен со употреба на процеси и бои со ниски влијанија. За над јогата, изборот на брендот на најжешките модничари во Холивуд, надвор од јога -облеките, сакањата на Гвинет Палтроу, ennенифер Анистон, iaулија Робертс и Рис Витерспун за нивниот активен животен стил. Со парчиња совршени за спарување, положување и носење од душекот до трговскиот центар, надвор од јогата се гордее со создавање без напор јога и обична облека што ја слави и ја разгалува женската фигура.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи