.

.

New
Едно калифорниско суво грозје, 2 високи, караб, гроздобер, колекционерски, користена добра состојба

Едно калифорниско суво грозје, 2 високи, караб, гроздобер, колекционерски, користена добра состојба

DEN 641.60

Стока
Во продавницата

Калифорна суво грозје. Колекционерско - користено, добра состојба. Калраб. Старомодни. 2 "висока, ПВЦ фигура. Калифорна суво грозје. Колекционерско - користено, добра состојба. Калраб. Гроздобер. 2" висока, ПВЦ фигура. Калифорнија суво грозје, 2 "висок, Калраб, гроздобер, колекционерски, користена добра состојба, наменета за колекција и декорација на возрасни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи