.

.

New
Женски ретро 80S90S ребрести тренингот јога поставува 2 парчиња облеки Беспрекорни високи половини за спортска облека за јога шорцеви со спортски градник сет

Женски ретро 80S90S ребрести тренингот јога поставува 2 парчиња облеки Беспрекорни високи половини за спортска облека за јога

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

100% полиестер. 2 парчиња облека за теретани : Ретро 80 S90 Sout Fits се погодни за секојдневно, секојдневно абење или секојдневен активен животен стил како спорт, јога, вежба, фитнес, салата, одење, џогирање, трчање , велосипедизам, бокс, куглање, тенис и секаков вид тренингот , или секојдневна употреба. Овој материјал е и мек и компресија, совршен за удирање во салата и не влијае на движењето. Ве молиме, дозволете неточност за мерење на рацете од 1-3 см. Сетови за вежбање погодни за работа, секојдневен живот, јога, трчање, активности со висок интензитет, итн. Постојат 5 големини за кои може да изберете. Овој материјал е и мек и компресија, совршен за удирање во салата и не влијае на движењето. Совршен подарок за жени : Ретро ретро 80 S90 Soutfits за жени 2 парчиња совршен подарок за роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година за вашата семејна сопруга или девојка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи