.

.

New
А-PREMIUM 2-PC CABIN AIR FILTER со активиран јаглерод компатибилен со Hyundai Sonata 2006-2008, Santa Fe 2007-2009, Azera 2006-2009 & Kia Optima 2006-2010, Magentis 2005-2010, Заменете го# 087903K000

А-PREMIUM 2-PC CABIN AIR FILTER со активиран јаглерод компатибилен со Hyundai Sonata 2006-2008, Santa Fe 2007-2009, Azera 2006-2009

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

[Fit Fitment] : Компатибилен со Hyundai Azera 2007-2008 V6 3.3 L/2006-2009 V6 3.8 L, Santa Fe 2007-2009 (до 11/12/2008), Соната 2006-2008; Компатибилен со Kia Magentis 2005-2010, Optima 2006-2010. [Референтен број] : PC5661, CF10381, PC5661-P, C35661, 24517, 08790-3 K000, 97133-2 B010. [Спецификации] : ① Локација : лоцирана зад кутијата за ракавици; ② Должина : 22,1 см; ③ Ширина : 25,0 см; ④ Висина : 3,0 см ⑤ Активиран јаглерод Вклучен : Да; ⑥ Количина на пакет : 2; ⑦ Тип на пакување : кутија. [Филтрација со висока ефикасност] : Филтри за воздушна кабина А-Премиум обезбедуваат до 99,97% филтрација, што помага да се задржи прашина, саѓи, полен, калап и други загадувачи на воздухот да влезат во возилото и да им понудат на возачот и патниците чисти, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи, свежи и воздух без мирис. [Предлог за замена] : Да се ​​осигурате дека филтерот за воздух во кабината ви обезбедува чист воздух, препорачана замена на секои 12 месеци, 12,000 милји или како што е наведено од производителот на возилото. 2007-2008 AZERA V6 3.3 L. 2006-2009 Azera V6 3.8 L. 2007-2009 Санта Фе (до 11/12/2008). 2006-2008 Соната. 2005-2010 Магентис. 2006-2010 Оптима. PC5661, CF10381, PC5661-P, C35661. 24517, 08790-3 K000, 97133-2 B010. Компатибилен со моделите Hyundai : . Компатибилен со моделите KIA : . Број на OEM : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи