.

.

New
Го сакам Камерун Збор знаме Loveубов срце илустрација на срцев илустрација на ножеви за секач за ножици на ножици за отворање на ланецот на ланецот

Го сакам Камерун Збор знаме Loveубов срце илустрација на срцев илустрација на ножеви за секач за ножици на ножици за отворање

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање. X Nail Clipper Keywords : Клиперс за нокти, loveубов, клуч, Камерун, отвор за шишиња, стилизирање на автомобили, клучен прстен, држач за клучеви, мултифункционален клипер за нокти не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели како да има одлично искуство за сечење на ноктите. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи). Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.Сурди не'рѓосувачки челик : Обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Исто така, се одликува со функција на отворено шише и се прицврстува со ланец на клучеви за лесно носење и излегување. Лесно да се исчисти.Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи).; Лесен за чистење. Телото и лопатките на Клипер се обликувани и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност. Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, ланец на клучеви : мултифункционален клипер за нокти : сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Направено од здрав не'рѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи проблем со свиткување и лизгање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи