.

.

New
Веронез Дизајн рачно насликана статуа на фаза на фантазија за фантази

Веронез Дизајн рачно насликана статуа на фаза на фантазија за фантази

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Севкупна големина - висока 7 инчи, долга 8 1/2 инчи, ширина 4 инчи. Направено од леано смола. Рачно насликана. Неверојатни детали. Прави прекрасен подарок. Севкупна големина - висока 7 инчи, долга 8 1/2 инчи, ширина 4 инчи. Направено од леано смола. Рачно насликана. Неверојатни детали. Прави прекрасен подарок. Оваа ладна став за подморница во стилот на смола од смола изгледа директно од романот на ulesулс Верн. Тоа е рачно насликано за да ги донесе сложените детали во ова парче. Willе направи одличен подарок за секој обожавател на Steampunk.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи