.

.

New
Значи, чевли за ликови на потпетици Danca CH52 2 '

Значи, чевли за ликови на потпетици Danca CH52 2 '

DEN 864.00

Стока
Во продавницата

Предложено вклопување : Нарачајте со големина од 1/2 поголема од големината на уличните чевли. 2 '' потпетица. Достапно во повеќе ширини, големини и бои. Човечка кожа. Предложено вклопување : Нарачајте со големина од 1/2 поголема од големината на уличните чевли. 2 '' потпетица. Достапно во повеќе ширини, големини и бои. Човечка кожа. Предложено вклопување : Нарачајте со големина од 1/2 поголема од големината на уличните чевли. Направено од толку танче. Единечна лента со сите кожни ѓон и 2 ”потпетица. Направено од човечки горе. Удобна пернизирана обвивка. Достапно само во средна и широка ширина. Изберете од црна, тен или бела боја.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи