.

.

New
Објектив Потопол, Ефикасен Пренос На Топлина Објективот На Фотоапаратот Потопло за Надворешни Материјали За Објективот На Фотоапаратот

Објектив Потопол, Ефикасен Пренос На Топлина Објективот На Фотоапаратот Потопло за Надворешни Материјали За Објективот На Фотоапаратот

DEN 1542.40

Стока
Во продавницата

●БРЗО ОТСТРАНЕТЕ ЈА МАГЛАТА-Брзо отстранете го замаглувањето на објективот или телескопот на камерата во средина со ниска температура и висока влажност. ●USB НАПОЈУВАЊЕ q-се-во-едно дизајн, надворешно USB напојување, практично складирање, избегнувајте загуба и погодно за надворешна употреба. ●ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ на ПРЕНОС на ТОПЛИНА-Овозможува ефикасен пренос на топлина и добар ефект на зачувување на топлина, преку загревање за да се спречи замаглување на леќата. ●ЛЕСНО ЗА РАСКЛОПУВАЊЕ и ПРИЛАГОДУВАЊЕ-Фиксиран со прицврстувач за кука и јамка, ременот може да одговара на големината на објективот и овозможува лесно отстранување и прилагодување. ●ОТПОРНОСТ на АБЕЊЕ и НИСКА ТЕМПЕРАТУРА-носењето може да издржи ниски температури и нема да замрзне силно по долготрајна употреба во високо ладна средина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи