.

.

New
Mevei | ВЕТИВЕР ЛУКСУРСКИОТ ЕСИНСКИ МАСЛО - Земјоделско и страсно | чисто и природно

Mevei | ВЕТИВЕР ЛУКСУРСКИОТ ЕСИНСКИ МАСЛО - Земјоделско и страсно | чисто и природно

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

Ветивер - Земјиште и страст : Луксузно есенцијално масло од серијалот „Избери“ од Мевеи. 100% чисто, природно и неразредено есенцијално масло на Vetiveria Zizanoides (Vetiver) производ на Индонезија. Личност : сензуална, страсна, будна. Спакувани во патентирани, ексклузивни шишиња со виолетова стакло за максимална заштита од оштетување на УВ и продолжен животен век. Нашата 100% гаранција за задоволство : Ако не сте задоволни од набавката, можете да ја размените или да ја вратите кај нас за целосна наплата во рок од 30 дена од датумот на купување. Нема поставени прашања!. Суштински луксуз, природно. Луксузно бренд за есенцијално масло за високо расположени клиенти и страствени истражувачи со активен животен стил. Нашите внимателно извори, премиум есенцијални масла се во срцето на она што го правиме во Мевеи. Ние ги создаваме сите природни производи кои донесуваат луксузно сензуално искуство во вашата рутина за убавина и даваат допир на гламур и софистицираност за да го направат вашиот секој ден посебен. Гламурозно, сензуално и препуштено - искуството Мевеи ве чека!. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи