.

.

New
Womenените чизми на глуждот, кадифени постави памук зимски чизми пешачки чизми црна 2022 2023 чизми за снежни чизми тактички чизми

Womenените чизми на глуждот, кадифени постави памук зимски чизми пешачки чизми црна 2022 2023 чизми за снежни чизми тактички

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Cootsените со чевли за возење со каубојка : мото-инспирирано возење по багажникот со пречки на глуждот и ватиран акцент на патент и instep zipper за лесно вклучување/исклучување. Забележете : Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Најдоброто искуство за купување : Почитувани клиенти, за да ви донесат подобро искуство за купување, какви било прашања во врска со логистиката на производот и пакетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Дизајнот на тркалезната глава ги прави нозете поудобни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи