.

.

New
Miashui женски долна облека пакува момчиња шорцеви, женски секојдневно секси печатено гаќички далечински управувач за далечински управувач за женски гаќички

Miashui женски долна облека пакува момчиња шорцеви, женски секојдневно секси печатено гаќички далечински управувач за далечински

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

100% имитација на памучен топон. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. 7-15 дена испорака. Позицијата на шемата на гаќичките не е фиксирана, но материјалите што ги користиме се сите исти удобни ткаенини. Специјален печатен дизајн со низок пораст на Т-назад. Изработена е од мека ткаенина која е многу мека и удобна, дише и погодна за секојдневно носење. Погодно е за секојдневно/секојдневно/секси и клуб облечен. Може да ја подобри врската помеѓу маж и жена. Packенски пакувања за долна облека Момчиња Шорцеви за жени секојдневно секси печатено гаќички далечински управувач за далечински управувач за женски гаќички секојдневни секси печатени гаќички Материјал : Имитација памучна топон Боја : Како што се покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме Осигурете се дека не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Пакет Тежина : 30 G Големина на пакетот : 20x10x1cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Боја : црвена големина : Промоциите на X-големи може да се разликуваат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи