.

.

New
Братучед Роденденски Подарок Торби За Шминка Братучед Подароци За Жени Козметичка Торба Сестра Подарок Најдобар Пријател Подарок За Врска На Далечина Подарок За ?

Братучед Роденденски Подарок Торби За Шминка Братучед Подароци За Жени Козметичка Торба Сестра Подарок Најдобар Пријател Подарок

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Средна големина, лесна за ставање во ранецот или багажот, многу погодна за секојдневна употреба или додатоци за патување.Секој пат кога ќе ги користи чантите за шминка ќе помисли на вашата љубов кон неа. Чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива. Подароци за дипломирање За Братучетка Девојка : Двострано печатено, водоотпорно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. Може да се користи како торбичка за шминка, тоалетна кутија или да собере какви било мали работи што ви се допаѓаат. Средна големина, лесна за ставање во ранецот или багажот, многу погодна за секојдневна употреба или додатоци за патување. Се чисти со благ сапун и топла вода и е издржлив. Најдобар братучед подарок од Братучед.Одличен инспиративен подарок За Братучед на Братучед да го прослават Божиќ, Валентин, Свадба, Родендени, Дипломирање,враќање На Училиште, подарок за полнолетство или само затоа што. Таа е погодна за секојдневниот живот.лесно се чисти, може да се мие со рачно перење. Овие смешни подароци за братучетка сигурно ја смеат вашата братучетка кога ќе ги види. Двострана печатена и обложена торбичка со патент, патентот е мазен и лесен за употреба лесен за чистење, не грижете се за дамките од козметички остатоци. Чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива. Лесно за чистење, не грижете се за дамките од козметички остатоци.Оваа Козметичка Кеса е изработена од Памук и лен, материјалот ги прави чантите за шминка практични и издржливи за секојдневна употреба, лесни и лесни за носење, повеќекратна употреба и долготрајни. Инспиративен Подарок За Братучед : Најдобри идеи за подароци за вашиот Братучед за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, дипломирањето, Денот на Мајката, денот на свадбата, свршувачката, подарокот за одмор. Може да се наполни со кармин, маскара, пресуван прав, ајлајнер, козметичко огледало итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи