.

.

New
Модерен геометриски лустер на Шансруи, 1 лесен метален приврзок светло црно месинг што виси таванот светло, индустриска фарма куќа коцка осветлување за кујнски ост

Модерен геометриски лустер на Шансруи, 1 лесен метален приврзок светло црно месинг што виси таванот светло, индустриска фарма

DEN 1432.96

Стока
Во продавницата

Модерен лустер : Овој лустер доаѓа со коцка облици направени од метал. Совршен спој на средината на век и модерен дизајн, додавајќи поинаков стил на вашата куќа, добро привлекувајќи го вниманието на другите. ? Прилагодлива висина : Севкупната големина на црно -златото лустер е 13,77 "L x 13,77" W x 15,74 "H. Достапна за рамни, наклонети и засводени тавани. Кабелот со должина од 74,8" е прилагодлив за вашите различни барања. Со оваа идеална димензија, современиот лустер совршено одговара на кој било од вашите простори. Потребна сијалица : Потребна е сијалица од 1 x E26, компатибилна со LED, Edison, CFL, Incandescent и Halogen сијалица, ние препорачавме употреба на LED-сијалица за долг живот и заштеда на енергија. Широки апликации : Телефонската светлина е совршена за какви било простории во затворен простор, како што се трпезарија, кујнски остров, фарма, ходник, бар, кафуле, ресторан, дневна соба, спална соба, студиска соба, влез, итн.? После продажбата Услуга : Ние нудиме гаранција од 12 месеци и професионална поддршка по продажбата. Ако имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Модерен лустер : Овој лустер доаѓа со коцка облици направени од метал. Совршен спој на средината на век и модерен дизајн, додавајќи поинаков стил на вашата куќа, добро привлекувајќи го вниманието на другите. ? Прилагодлива висина : Севкупната големина на црно -златото лустер е 13,77 "L x 13,77" W x 15,74 "H. Достапна за рамни, наклонети и засводени тавани. Кабелот со должина од 74,8" е прилагодлив за вашите различни барања. Со оваа идеална димензија, современиот лустер совршено одговара на кој било од вашите простори. Потребна сијалица : Потребна е сијалица од 1 x E26, компатибилна со LED, Edison, CFL, Incandescent и Halogen сијалица, ние препорачавме употреба на LED-сијалица за долг живот и заштеда на енергија. Широки апликации : Телефонската светлина е совршена за какви било простории во затворен простор, како што се трпезарија, кујнски остров, фарма, ходник, бар, кафуле, ресторан, дневна соба, спална соба, студиска соба, влез, итн.? После продажбата Услуга : Ние нудиме гаранција од 12 месеци и професионална поддршка по продажбата. Ако имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Спецификација. Материјал : Метал. Боја : Црна и месинг. Завршено : Електропланирање и сликарство. Напон : 110 V. Енергија : 60 W Макс. Приклучоци : 1 x E26 приклучок на сијалица. Големина на дисплејот : 13,77 "x13,77" x74.8 ". Сијалиците вклучени или не : светилки не се вклучени. Затемнето или не : Затемнето е кога користите затемнети светилки и компатибилен прекинувач за затемнување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи