.

.

New
Петири Рефлектирачка Најлонска Јака За Кучиња со Подлога За Неопренови Што Дише,Прилагодлива за Големи Кучиња.

Петири Рефлектирачка Најлонска Јака За Кучиња со Подлога За Неопренови Што Дише,Прилагодлива за Големи Кучиња.

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Вратот : 17-26. 3", Ширина 1", ве Молиме измерете ја точната големина на вратот на вашето куче и додадете 1-2" за да направите соодветна големина. Направено од мека,мазна,лесна, но силна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови, вашето куче ќе сака да носи. Со рефлектирачката нишка со висока видливост на најлонската мрежа, тие се појавуваат во темнина ако ја фатат светлината од фаровите на автомобилот,уличните светла или факелот, корисни и многу побезбедни за ноќно одење со вашето куче. АБС со брзо ослободување пластиката направена брава е издржлива и многу полесно за вас да ја вклучите/исклучите јаката на вашето куче; Интегрираниот И хромиран Прстен Д е отпорен на ' рѓа и многу поцврст од оние заварени Прстени Д, можете да почувствувате сигурност при секојдневно одење со вашето куче. Внимателно дизајнирање со силиконски прстен за ознаки и одделни точки за прицврстување за ознаки за олово и ЛИЧНА КАРТА, има многу помалку досадно џинглинг. Направено од мека, мазна силна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови. Рефлектирачката нишка со висока видливост се појавува во темница многу побезбедно за ноќно одење со вашето куче. Појавување На Поводник. Јудот основните јаки за кучиња се направени од мека,мазна,лесна,но силна најлонска лента со удобно полнење Од Неопренови, идеални за вашите кучиња секојдневна употреба. Со широк спектар на опции и прилагодувања на боите, секогаш постои една за вашите живи или стабилни,растечки или возрасни,машки или женски крзнени пријатели. Со рефлектирачката нишка со висока видливост на најлонската мрежа, тие се појавуваат во темнина ако ја фатат светлината од фаровите на автомобилот,уличните светла или факелот, корисни и многу побезбедни за ноќно одење со вашето куче. Карактеристика На Производот : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи