.

.

New
САД 4,88 инчи сина плоча на гранка со цвеќиња декоративни фигурини, сина

САД 4,88 инчи сина плоча на гранка со цвеќиња декоративни фигурини, сина

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Совршен подарок за оние што ја сакаат птицата. Одлично занаетчиство. Мерење : H : 4.88. Материјал : поли камен. Совршен подарок за оние што ја сакаат птицата. Одлично занаетчиство. Мерење : H : 4.88. Материјал : поли камен. Оваа прекрасна 4,88 инчна сина боја на гранка со цвеќиња декоративни фигурини, сината има најдобри детали и највисок квалитет што ќе го најдете насекаде! 4,88 инчен сина боја на гранка со цвеќиња Декоративна фигурина, сината е навистина извонредна.4.88 инчи сина боја на гранка со цвеќиња декоративни фигурини, сини детали : ; Состојба : сосема ново; Ставка SKU : SS-US-WU76212 AA; Димензии : H : 4,88 (инч); Изработен со : поли камен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи