.

.

New
Голф здолништа со Glestore за жени Тенис Скортс Атлетски миди здолниште со џебови летни фустани на отворено спортски skort 04 сива xx-голема

Голф здолништа со Glestore за жени Тенис Скортс Атлетски миди здолниште со џебови летни фустани на отворено спортски skort 04

DEN 351.84

Стока
Во продавницата

90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Здолништа со високи половини : Скаровите за голф се изработени од високи 90% полиестер и 10% спандекс. Високо половината и еластична лента за половината го покажува вашиот тенок вклопување, удобно и дише за лето. Тениски здолништа со џебови : Athенските атлетски миди здолништа се обични стил со две странични џебови и еден заден џеб, страничните џебови за да ја задржите тениската топка, а поштенскиот џеб на грб се погодни за да чувате клуч, телефон или други. И тенок вклоп и го покажува вашиот елегантен и стилски. Атлетични здолништа со шорцеви : Овие Skorts би можеле да бидат совршен партнер во спортот на отворено, шорцевите под здолништата обезбедуваат дека можете да уживате во спортот без грижи, дишејќи и удобно за целиот ден. Не само за спортот : Обичните здолништа се стилски и доволно случајни за да одговараат на повеќето прилики. Без оглед на секојдневно носење, одете на училиште, канцеларија, бизнис, забава или други спортови на отворено, вклучувајќи тенис и голф. И овие скитници би можеле да одговараат одлично со кошули или врвови на резервоарот во жешкото лето. И, дури може да биде ваше сопствено носење за да имате некои специјални карактери. Потсетува : Проверете ја табелата со големина пред да поставите нарачка. Овие тениски скерти се лесни за чистење, миење на рацете и не пукаат. Обичното здолниште на жените се изработени од мек и удобен материјал, висока еластичност, дишење и тенок вклопување. Миди здолништето е стил на секојдневно носење, SKORT е доволно должина, но нема да биде жешко во лето. Две џебови од страна на џебови со поштенски џебови на задниот дел, нудат одлично складирање за вашите мали работи како телефон или клучеви. Големината може да биде различна од другите опсези, затоа проверете ја табелата со големина пред да поставите нарачка. Одлично за спорт, но не само за спорт!. Здолништето може да биде совршено здолниште за голф или тениско здолниште, но исто така може да биде и вашето секојдневно носење. Може да одговара одлично со кошули, чорапи со високи колена или друга обична облека.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи