.

.

New
Дулкови за жени на секоја девојка има потреба од малку рипување во кошули со долг ракав со џеб со џеб лабава обична маичка

Дулкови за жени на секоја девојка има потреба од малку рипување во кошули со долг ракав со џеб со џеб лабава обична маичка

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Се препорачува да се користи истиот метод за сушење/миење на рацете за сушење/миење на рака за внатрешно ладење на машината за миење. Оваа женска срцева графичка графичка валентин ден, примајќи ги овие женски кошули за Денот на вineубените, таа ќе биде многу изненадена поради нејзината мека ткаенина и модерен дизајн, тоа ја покажува вашата длабока loveубов кон вашата девојка/жена. Машинско миење или миење на рацете. Ткаенината е мека, лесна и висококвалитетна, без пилиња, истегната, пријателска за кожата. Празничната облека што ја зајакнува силната празничка атмосфера на Денот на вineубените, и тоа е совршен избор за Денот на вineубените.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи