.

.

New
RuryMoe Unisex-Adult Bucket

RuryMoe Unisex-Adult Bucket

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Затворање на влечење. Машинско миење. 【Одличен подарок】 Овие совршени капи на Унисекс корпи прават одлична идеја за надавање за вашите пријатели и најблиски! Совршени идеи за подароци за новата година, забава, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката, Божиќ, дипломирањето, роденденот и прославата Совршени подароци. 【Пакувања и лесни и реверзибилни】 Оваа капа за корпи од дами може да се преклопи на мали, е погодно за извршување, зачувување на вашиот простор и лесно се спакува во куфер, тоте или чанта. Задолжителна ставка!. 【Висококвалитетен материјал】 Шапката за корпи е 22-22,8 инчи/56-58 см. Една големина одговара на повеќето глави за возрасни и млади. Ситна памучна ткаенина го штити скалпот од ултравиолетово. 【Совршена декорација】 Оваа сончева капа е совршена за жени 、 мажи и тинејџери. Фатете ја оваа прекрасна капа за корпи „Унисекс“ и добро ќе одговара со вашата дневна кошула или фустан. 【Лесно носење】 Лесно за пакување и тркалање на вашата торба и џеб. Нашата капа за сонце од корпа е дизајнирана да обезбеди заштита од сонце од штетните зраци на Сонцето. Совршен за активности на отворено, како на пример на плажа, риболов, пешачење, кампување, патување и така натаму. Обичен изглед на корпата капа : Оваа капа за корпи за класичен стил е совршена за облека за плажа или само еден ден надвор на сонце, додадете во повеќе обични облеки како отсекувања и резервоари за плажа што може да се бараат за мажи и жени : Унисекс Сонската капа е удобна за целото- Дневни активности под сончева светлина, дишење и не се чувствуваат затрупани, лесни и лесни за носење во торбички, лесна тежина. Можете да го користите за вообичаени активности за секојдневно. Задолжителна ставка!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи