.

.

New
Женски џемпери врвови на долги ракави, обичен екипаж врат вратот, плетена пулвер џемпер, преголема боја со солод во боја

Женски џемпери врвови на долги ракави, обичен екипаж врат вратот, плетена пулвер џемпер, преголема боја со солод во боја

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Карактеристики : џемпери на екипаж за жени лесни/шарени џемпери за пуловер за жени /есен плетени џемпери за жени/блок во боја џемпер/меки плетени џемпери/џемпер на вратот на вратот на екипажот/шарени џемпери за пулвер, женски џемпери паѓаат, џемпери за пулвер за жени, ракав со долг фенер, црн џемпер од желка, блок во боја, ребрести манжетни и полите. Забелешка : Рачно миење ладно/рамно суво. џемпери за жени џемпер женски џемпери џемпери џемпер џемпер -кадиган џемпери за жени џемпер фустан за жени џемпер фустан кардиган џемпери за жени паѓаат џемпери за жени жени без ракави џемпери џемпер елеци џемпери за мажи за мажи за Ноќта на вештерките за жени џемпери преголеми џемпери за жени црни џемпери за жени за жени Кучиња џемпер Ноќта на вештерките џемпер црн џемпер y2k џемпер преголем џемпер џемпер надворешна облека џемпери бели џемпери за жени организатор на џемпери за плакари исечени џемпери пад џемпери за жени 2022 џемпер екипаж вратот џемпер за жени џемпери за жени бел џемпер паѓа џемпери женски џемпери девојки џемпери, џемпери, џемпери, шари за џемпери, шари, џемпер, дедовите џемпери, дедовите џемпери, шари за џемпери, шарени џемперини џемпери дедо дедо џемпер симпатична џемпери џемпер џемпер временски жени женски кардиган џемпери џемпер резервоарот за жени мачки џемпер жени џемпер џемпери џемпери за жени породилен џемпер краток ракав џемпер за жени џемпери за тинејџери девојки џемпер џемпер плетен џемпер грда Божиќ естетски џемпер Божиќ Девојки џемпери плетени џемпер џемпер џемпер џемпери џемпери за жени плус џемпери со големина на жени организатор џемпер џемпер пад џемпер капчиња џемпер кабел плетен џемпер жени летни џемпери за жени кафеави џемпери розови џемпери за жени кардиган отворена предна џемпер боја : розова големина : мали промоции можат да варираат Во зависност од бојата/големината. За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со џемперите, слободно контактирајте не. Опис на производот : Сезона : Четири сезони Пол : Womenенски пригода : Дневен, секојдневен стил : Обичен, Должина на ракавот : Целосен ракав вклопување : Одговара на дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, виси или се исуши она што го добивате : 1 парчиња Врв. Можете да го носите во какви било прилики, секојдневно, секојдневно, канцеларија, пикник, шопинг, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи