.

.

New
Bettomshin 10 парчиња M8 starвезда во форма на starвезда дијаметар 40мм/1.57 Машка нишка галванизирана должина на завртки 70мм/2.76 Тема црна бакелит за машинска опрема за машини за

Bettomshin 10 парчиња M8 starвезда во форма на starвезда дијаметар 40мм/1.57 Машка нишка галванизирана должина на завртки 70мм/2.76

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

【Големина】 Дијаметарот на копчето е 40мм/1.57inch, должината на завртката е 70мм/2.76inch Темата е M8. 【Материјал】 Производот е изработен од висококвалитетен баклит, издржлив, здрав и отпорен на слаба киселина и алкаили. 【Материјал】 Производот е изработен од висококвалитетен баклит, издржлив, здрав и отпорен на слаба киселина и алкаили. 【Повеќе пакувања】 Еден пакет содржина Многу производи, можете да ги користите во многу машина. 【Широка апликација】 Копче за стегање на конец Црно пластично копче за рака на копчето Starвезда во форма на копче за машинска алатка. Копчиња за рака во форма на starвезда црна пластична завртка за прицврстување на рачката за механичка опрема, инструменти и апарати. 【Големина】 Дијаметарот на копчето е 40мм/1.57inch, должината на завртката е 70мм/2.76inch Темата е M8. 【Материјал】 Производот е изработен од висококвалитетен баклит, издржлив, здрав и отпорен на слаба киселина и алкаили. 【Материјал】 Производот е изработен од висококвалитетен баклит, издржлив, здрав и отпорен на слаба киселина и алкаили. 【Повеќе пакувања】 Еден пакет содржина Многу производи, можете да ги користите во многу машина. 【Широка апликација】 Копче за стегање на конец Црно пластично копче за рака на копчето Starвезда во форма на копче за машинска алатка. Копчиња за рака во форма на starвезда црна пластична завртка за прицврстување на рачката за механичка опрема, инструменти и апарати. Bettomshin Star Form Male Knob Knob Specifation : Knob Material : Black Bakeliteknob Дијаметар е 40мм/1.57inchthe должината на завртката е 70мм/2.76 Inch Thread орев материјал : Galvanized Brass Thread Nut Specification : M8 Shape : 5-точки Star Product Предност : 1. Квалитет баклит кој е издржлив и здрав.2.Овам машко копче во облик на starвезда во Беттомшин е специјален дизајн на форма на starвезди, одлично за удобен зафат на рацете, согласност со ергономски дизајн и игра ефект што не се лизга без да ги гребе рацете. Рачките на копчето се изработени од висококвалитетна пластика за издржливост и долг животен век.3. Копчиња за рака во форма на starвезда црна пластична завртка за прицврстување на рачката за механичка опрема, инструменти и апарати. Безбедната и цврста рачка може да ја реализира конечната контрола на прилагодувањето и затегнувањето. Содржина на пакувања10pcs x bettomshin starвезда во форма на машки копче.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи