.

.

New
X-Dree M6 X 30mm Crib Fitting Star Head Screw на копчето за прицврстување на типот 8pcs (M6 x 30mm culla con a testa a vite con pomello 8 pz

X-Dree M6 X 30mm Crib Fitting Star Head Screw на копчето за прицврстување на типот 8pcs (M6 x 30mm culla con a testa a vite

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Име на производот : копче за стегање; Содржина на пакет : Копче за прицврстување од 8 парчиња x. Тежина : 73g; Материјал : железо, пластика. Боја : Беж, бронзен тон. Димензија : 22 x 42mm/0,87 '' x x 1,65 '' (глава d * l) (димензија : 22 x 42mm/0,87 '' x 1,65 '' (testa d * l). Големина на низата : m6 x 30mm/0.24 '' ' X 1.2 '' (d * l) (Dimensioni Filettatura : M6 x 30mm / 0,24 '' x 1,2 '' (d * l). Име на производот : копче за прицврстување; Содржина на пакет : 8pcs x Копче за прицврстување. Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : 73g; Материјал : железо, пластика. Боја : беж, бронзен тон. Димензија : 22 x 42mm / 0,87 '' x 1,65 '' (глава d*l) (димензија : 22 x 42mm / 0,87 '' x 1,65 '' (Теста D * l). Големина на низата : M6 x 30mm / 0.24 '' x 1.2 '' (d * l) (Dimensioni filettatura : M6 x 30mm / 0,24 '' x 1,2 '' (d * l). M6. X 30mm crib фитинг starвезда завртка на главата на копчето за прицврстување на типот 8pcswonderful замена за вашиот скршен еден со ова копче за прицврстување на starвезди. 30мм culla con a testa a vite con pomello 8 pznome prodotto : manopola di serraggio, contenuto della contezione : 8pcs x manopola di serraggiopeso : 73 g; materiale : ferro, plasticacolore : beige, tonalità bronzodimense '227 ’. '' (Testa d * l) dimensioni filettatura : m6 x 30mm / 0,24 '' x 1,2 '' (d * l).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи