.

.

New
Селектор на држачот за чаши за автомобили Телефонски монтиран прилагодлива база, надградена 360 ° ротација Универзална чаша и држач за мобилни телефони за автомоби?

Селектор на држачот за чаши за автомобили Телефонски монтиран прилагодлива база, надградена 360 ° ротација Универзална чаша

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

2 во 1 држач за држачи на чаша со држач за телефон за чување чаши за пијалоци и шишиња безбедни додека возите. Пријателски телефонски случај. И држачот на телефонот ќе биде компатибилен за сите 4,0" -6,8 "телефони, телефони, телефони, телефони, телефони, i Phone 13/13 Mini/13 Pro Max/i Phone 12/12 Mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/11 Pro/SE/XS/8/7 Samsung S22 Ultra/S21 итн. Лесно за инсталирање : Дојдете со упатства. Ослободете ги рацете и уживајте во вашето патување. Ослободете ги рацете и уживајте во патувањето. Држач на телефон 360 ° : Прилагодлив агол, држачот на телефонот на автомобилот може да ротира 360 ° за да ги задоволи потребите на различни линии за видување; Во меѓувреме, поддржува и хоризонтално и вертикално префрлување на екранот, аголот на навигација може да се прилагоди по желба, што е погодно за да ја испланирате вашата рута и да возите подобро. Лесен за инсталирање : Дојдете со упатства.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи