.

.

New
Hwanghoobin ориентална црвена женшен кожа за нега на кожата постави крем за емулзија на кожата

Hwanghoobin ориентална црвена женшен кожа за нега на кожата постави крем за емулзија на кожата

DEN 278.40

Стока
Во продавницата

АНТИНСКИ АНТИРАНСКИ АНТИНСКИ ДЕЦА ЗА АКТИРАЕ НА АНТИНСКИОТ ЕНЗИМ. Помага да се направат клетките на стареење да се менуваат во нови клетки. Mung Bean ефикасен за дерматитис вклучува мозолчиња и осип. Ангелика гигас корен, враќајќи го ритамот на кожата. 1 сет содржат : 5. Црвен женшен анти -стареење акција со активирање на ензимот против стареење. Помага да се направат клетките на стареење да се менуваат во нови клетки. Mung Bean ефикасен за дерматитис вклучува мозолчиња и осип. Ангелика гигас корен, враќајќи го ритамот на кожата. 1 сет содржи : 5.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи