.

.

New
Women'sенски 4 пакувања случајни активни опуштени проток на Capri полу -чиста исечена панталони за кратки салон во Бермуда

Women'sенски 4 пакувања случајни активни опуштени проток на Capri полу -чиста исечена панталони за кратки салон во Бермуда

DEN 687.84

Стока
Во продавницата

100% поли -слаб. Затворање на влечење. Машинско миење. Супер вредност бонус 4 пакет; Пакет од 4 брилијантни бои активни проточни отворени дно капри исечени панталони. Супер мала тежина / полу -чиста ткаенина цртаат низа обични / џогирање / прошетка / јога / плажа прикриени нагоре / спиење кратки / дневни панталони. Лесна грижа; Машинско миење / живописно миење на боја по миењето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи