.

.

New
Fujifilm Instax Мини Инстант Филм, 10 Листови€5 Пакет [Масовно Пакување] Меѓународна Верзија

Fujifilm Instax Мини Инстант Филм, 10 Листови€5 Пакет [Масовно Пакување] Меѓународна Верзија

DEN 655.20

Стока
Во продавницата

Дизајниран за употреба со Фуџифилм Инстакс мини серија камери. Големина на слика : 62мм х 46мм. големина На Филм : 86мм х 54мм Одлична острина. Погоден За Фуџифилм Инстакс полароид камера 7/ 7С/ 8/ 10/ 25/ 30/ 20i/ 30i/ 25i/ 50i/ 55i/ 50 S/ 90 Погоден За fujifilm instax сподели СП-1 погоден за полароид камера 300. Забелешка : оваа ставка доаѓа 2 од 20 пука оригинални кутии и 1 од 10 пука масовно пакување како илустрација. Сликите од пакувањето се само за илустративни цели..и може да се разликува од содржината. Инстант сликите со големина на паричник се навистина уредна идеја Од Фуџифилм, внесувајќи забавна и практична димензија во секојдневната фотографија. Инстакс мини филм (за употреба во Сите Мини камери На Инстакс) доаѓа во корисен кертриџ, давајќи неверојатни квалитетни инстант слики што се вклопуваат во чанта, паричник или мини рамка за фотографии. Технологијата за инстант филм со професионален квалитет значи точна боја и острина со секоја рамка, а да не зборуваме за уникатен и многу привлечен начин за фотографирање и споделување на вашите фотографии. Резервирајте 50 оригинални фотографии со Пакетот вредност На instax mini филм на Fujifilm 50. 50 Фотографии (5 пакувања од 10) со стандардна бела граница. ФУЏИФИЛМ ИНСТАНТ ФИЛМ ИНСТАНТ е iso 800 интегрален филм во дневна боја со големина на кредитна картичка, дизајниран за употреба со Мини Камери Fujifilm Instax. Овој сјаен филм дава извонредни резултати и под дневна светлина и во електронски услови на блиц. Иако е мал, неговиот подобрен квалитет на сликата и поголема леснотија на користење го прават идеален за снимки и портрети. Неговата големина што лесно се поднесува и носи го прави одличен избор за документарни или архивски цели, како и широк спектар на други апликации. Компатибилен Модел : Instax mini 7s, Instax Mini 8, Instax Mini 9 Instax Mini 50s, Instax Mini 70, Instax Mini 90, Instax Share SP-1 SP-2, Instax Mini 7, Instax Mini 10, Instax Mini 30, Instax Mini 20i, Instax Mini 25i, Instax Mini 50i,Instax Mini 55и, Полариод 300 забелешка : оваа Ставка Доаѓа 2 Од 20 Пука Оригинални Кутии И 1 Од 10 Пука Масовно Пакување Како Илустрација. Сликите од пакувањето се само за илустративни цели..и може да се разликува од содржината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи