.

.

New
Под Оклоп Машки Колдгеар Компресија Потсмеваат

Под Оклоп Машки Колдгеар Компресија Потсмеваат

DEN 560.00

Стока
Во продавницата

100% Плете. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Двослојна ткаенина со ултра топол, четкан ентериер и мазна надворешност што брзо се суши. Панелите за истегнување на мрежата и пазувите обезбедуваат стратешка вентилација без да ја жртвуваат топлината. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Ergономскиот дизајн ги држи шевовите надвор од високите области на абразија. Исмејувајте ја конструкцијата на вратот за дополнителна покриеност и топлина. Компресија : Ултра-тесна, втора кожа одговара. Двослојна ткаенина со ултра топол, четкан ентериер и мазна надворешност што брзо се суши. Панелите за истегнување на мрежата и пазувите обезбедуваат стратешка вентилација без да ја жртвуваат топлината. 4-насочен материјал за истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Ergономскиот дизајн ги држи шевовите надвор од високите области на абразија. Исмејувајте ја конструкцијата на вратот за дополнителна покриеност и топлина. Сите го мразиме. Тоа вкочането, расеано чувство што го добивате кога сте надвор на студ. Затоа, изградивме основен слој што ве одржува топло и суво без да бидете гломазни или да возите нагоре, за да можете да останете фокусирани цела сезона. Двослојна ткаенина со ултра топол, четкан ентериер и мазна надворешност што брзо се суши. Панелите за истегнување на мрежата и пазувите обезбедуваат стратешка вентилација без да ја жртвуваат топлината. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Ergономскиот дизајн ги држи шевовите надвор од високите области на абразија. Исмејувајте ја конструкцијата на вратот за дополнителна покриеност и топлина. Компресија : Ултра-тесна, втора кожа одговара. 87% Полиестер/13% Еластан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи