.

.

New
[3 пакет] Тенок опсег на ОСБЕР компатибилни за Fitbit Charge 5, меки силиконски замени за замена за жени за жени мажи

[3 пакет] Тенок опсег на ОСБЕР компатибилни за Fitbit Charge 5, меки силиконски замени за замена за жени за жени мажи

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

✅ Беспрекорно вклопување - Рабовите на рачните ленти точно седат како испрскани против часовникот, прецизниот пресек обезбедува бендовите да се заклучат на своето место и да останат прикачени без никаков напор. System Систем за затворање на двојно јамка - го зафаќа дополнителниот крај под каишот, кој не само што изгледа убаво, туку навистина го одржува часовникот на место. ⭐ Како да инсталирате и отстраните ремени? ❶ Само притиснете го металното парче што е под конекторите во два краја и поврзете го каишот на полнењето 5 ❷ Слушајте клик како клипот на лентата на вистинското место ❸ Притиснете надолу по металното парче ➍ Извлечете ги врвовите на опсегот : Извршете го опсегот За да се осигурате дека затворачот ќе се повлече кога е заклучен на рачката. System Систем за затворање на двојно јамка - го зафаќа дополнителниот крај под каишот, кој не само што изгледа убаво, туку навистина го одржува часовникот на место.✅ Тенки и женствени - овие тенки (ширина од околу 0,55 инчи) рачни ленти ќе бидат совршен додаток на вашата колекција Fitbit Charge 5 Bands ако сакате нешто што можете да преминете од тоа да бидете активни на носење на работа без да бидете гломазни, едвај да го ограничувате вашето движење на зглобот и опсег, но обезбедувајќи ја истата стабилност и проток на воздух дури и кај вашите слаби. ✅ Мекиот материјал, мазно чувство и мала тежина - совршено за работа или одење на работа, дури и туш бидејќи е водоотпорен. Елегантен изглед со облека за облекување, а исто така и одличен за секојдневно носење. Потсетете се : Само што одговара за Fitbit Charge 5 и една големина одговара за зглобот од 5,5 -7,1 инчи. ⭐ Што добивате : : 3 * тенок опсег за замена за Fitbit Charge 5 (Фитнес тракер не е вклучен) ⭐ Како да ја изберете вашата големина? ❶ Завиткајте го јажето околу зглобот и направете ознака на зглобот удобна позиција, ❷ Користете правило за да ја измерите должината на јажето од нула скала до обележаната позиција, ❸ една големина одговара за 5,5 " - 7,1" (14-18 см ) Зглобот. Покрај тоа, јазичето во внатрешноста на групата се хипоалергични. ❸ За да спречите пожолтување, избегнувајте силна изложеност на сонце, дожд или висока температура. Потсетете се : Само што одговара за Fitbit Charge 5 и една големина одговара за зглобот од 5,5 -7,1 инчи. Елегантен изглед со облека за облекување, а исто така и одличен за секојдневно носење. ✅ Беспрекорно вклопување - Рабовите на рачните ленти точно седат како испрскани против часовникот, прецизниот пресек обезбедува бендовите да се заклучат на своето место и да останат прикачени без никаков напор. ✅ Забавно е да ги смените групите - има голем број на пригушени бои за да изберете за да одговараат на вашата гардероба. ⭐ Како да ги одржувате вашите бендови? ❶ Ве молиме, чувајте ги бендовите чисти откако вежбате или потете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи