.

.

New
ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - 60° Осцилација Кула Вентилатор Прочистување Простор Кул Лето Љубов Црна Бела Безбедност Ограда Прирачник 76cm BMZDLFJ-1

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - 60° Осцилација Кула Вентилатор Прочистување Простор Кул Лето Љубов Црна Бела Безбедност Ограда Прирачник

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

● [Лесен за ракување] : копчето за рачно копче / ротирачко работење на горниот панел ќе го погледне, а климатизерот е повеќе кул со циркулирачкиот воздух. [3 брзина 3 брзина на ветерот] : вентилаторот на подот кула има 3 видови на брзина мала брзина - средна брзина-голема брзина, 3 видови на брзина на ветерот природно-нормално-спиење. ● [Вентилатор на тивка Кула] : Вратете се на оригиналниот еколошки освежувачки природен ветер 3,6 децибели, тивок ветер, избегнувајте силни ветрови, млади и стари. ● [Вграден тајмер] : 2 часа вклучување/исклучување, закажете состанок однапред пред спиење, заштеда НА енергија ОД 35 W и ладење цела ноќ. € [Компактен дизајн] : Црно-бело елегантно и елегантно во согласност со модерната декорација на домот, устата на оградата од 45 см голема површина за транспорт на ветрето. ●Нашата опрема за складирање е загарантирана 3 години, ако има некаков проблем во рок од 3 години, повторно ќе испратиме нова опрема, ќе ги добиеме изгубените податоци бесплатно, обезбедување квалитет, честички со чипови со големо име, ве молиме бидете сигурни да купите!Независниот вентилатор на кулата обезбедува максимално ладење за неколку секунди, со елегантен дизајн, осцилирачка ротација од 60°, безбедносна ограда и ултра тенок модерен дизајн кој обезбедува ладно ветре во дневната соба, спалната соба и големата површина на ??канцеларијата, оптимизирање На Просторот.Тип на вентилатор : вертикален вентилатор за кула / самостоен вентилатор за кула / внатрешна кула фанрирана моќност : 35пишан напон : 220-240вцолор : црна, бела режим на работа : рачна3 брзина : мала брзина, средна брзина, голема брзина3 брзина на ветерот : природен ветер, нормален ветер, инсталација на ветер за спиење : едноставна и удобна погодна за : дом, дневна соба, спална соба, канцеларија, кампување, работилница, гаража, совети за берберски продавници : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не бидејќи имаме професионален тим за услуги.Обично испраќаме 1-2 дена, 10-20 дена испорака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи