.

.

New
Сјај за усни Ингиенти Цевка Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување Кармин Издржлива Шминка Б

Сјај за усни Ингиенти Цевка Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. Одлично За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас. Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Производот, Секогаш Можете Да Не Контактирате. Ќе Ви Обезбеди Услуги И Помош Во Рок Од 24 Часа. За Секого, Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Можете Да Го Изберете Овој Производ. Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Нашиот Производ Вклучува Природни И Состојки Со Својата Формула Која Е Многу Нежна И Не Ги Иритира Усните. Сјајот Работи со Сите Видови Тонови на Кожата, Дури и ако Имате Чувствителна Кожа, Воопшто Не Треба Да се Грижите пред Да Го Користите Нашиот Сјај за Усни. Сјај за усни Ингиенти Цевка Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување Кармин Издржлива Шминка Без Избледување Разновидно Пакување Глазура За Сјај За Усни кадифена површина кал за усни бела не сува лесна за нанесување кал за усни лесна за нанесување кармин издржлива Шминка Без Материјал За бледнее : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да имаат Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50гр големина на Пакетот : 11, 5х2, 8х2, 2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи