.

.

New
Нцаа Пен Стејт Нитани Лавови Машка Платно Кончо Тоалетна Торба, Каки, Една Големина

Нцаа Пен Стејт Нитани Лавови Машка Платно Кончо Тоалетна Торба, Каки, Една Големина

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

90% Памук/10% Поли. Увезени. Смислено дизајниран да ги држи и организира сите ваши тоалети за патување. Декоративен официјален метален амблем НА НЦАА. Мери 12 х 7 х 7 инчи (lxwxh). Еден патент надворешен долен оддел. 16 унца голема тежина платно тело. Носете го вашето училиште За Лавови Од пен стејт Нитани и тимски дух со вашите тоалети и додатоци за бричење следниот пат кога ќе патувате. Овој тежок платнен комплет за Бричење тоалети ОД ЗЕП-ПРО е украсен со метален амблем и се одликува со врвни и долни прегради со патент за организирање на вашите предмети. Дизајниран со доволно простор за удобно одржување на се што ви треба за да присуствувате на вашиот следен натпревар или деловен состанок надвор од градот. Совршен подарок за крајниот обожавател.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи